O RSP

RSP to firma zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych z siedzibą w Polsce, założona w 2018 roku. Zajmujemy się głównie handlem odpadami z tworzyw sztucznych, myciem i kruszeniem, separacją i granulowaniem, koncentrujemy się na wytwarzaniu wysokiej jakości odzyskanego plastiku z tworzywa sztucznego po konkurencyjnej cenie dla dużej bazy klientów.

Założenie i funkcjonowanie naszej firmy nie tylko pomaga poprawić jakość środowiska, ale także ułatwia usuwanie odpadów przez różne przedsiębiorstwa i instytucje.
Firma opiera się na uczciwości, koncentrując się na jakości produktu, rozwoju technologii, spójności zespołu i zdobyła zaufanie i wsparcie klientów na rynku.

Obecnie firma zajmuje powierzchnię 8 000 metrów kwadratowych, w tym powierzchnię warsztatową 3000 metrów kwadratowych. Posiadamy kompletny zestaw urządzeń do kruszenia i mycia, separacji elektrostatycznej, sprzętu do granulacji i powiązanego personelu technicznego, o rocznej zdolności produkcyjnej od 8000 do 10000 ton konstrukcyjnych tworzyw sztucznych.

RSP przestrzega zasady uczciwości, a misją jest współpraca i tworzenie sytuacji wygrana-wygrana dla naszych dostawców i klientów. Opierając się na strategicznej pozycji, zaawansowanej technologii i maszynach oraz doskonałym systemie zarządzania produkcją, RSP jest zobowiązana do zapewnienia klientom długoterminowej jakości oraz stabilnych produktów i usług.

 

Ziemia nigdy nie oddaje bez procentu tego, co otrzymała.

Marcus Tullius Cicero