Aktualności

Wigilia w RSP Recycling

 

W dniu 20 grudnia 2019 roku z okazji nadciągających Świąt Bożego Narodzenia pracownicy RSP Recycling Scrap Plastics, dzięki uprzejmości gminy Lubicz i sołectwa Grębocin spotkali się w świetlicy środowiskowej w Grębocinie na Wigilii firmowej. Tego dnia wszyscy spędzili czas w ciepłej, przedświątecznej atmosferze.

Wigilia firmowa to piękny zwyczaj, który daje możliwość wspólnego spotkania się bez potrzeby martwienia się obowiązkami związanymi z pracą. Wyjątkowy świąteczny nastrój sprawił, że Wigilia w firmie ociepliła relacje w zespole a ponadto dała okazję do wymienienia się własnymi opiniami i pomysłami na temat dotychczasowych osiągnięć oraz planów na przyszłość.

                    

Przy tej okazji składamy podziękowania dla wszystkich naszych klientów i partnerów

za zaufanie i współpracę w 2019 roku

Życzymy udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku

                            

RSP na Targach Plastiku w Taizhou

RSP intensywnie się rozwija i zdobywa zaufanie coraz to nowych klientów. W Azji jesteśmy już liczącym się dostawcą granulatu ABS, PS, PC/ABS i dlatego nie mogło nas zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu branżowym w Chinach. Targi Plastiku 19th China Plastics Exhibition and Conference odbywające się w Taizhou w dniach 11-14 października przyciągnęły tłumy odwiedzających związanych z branżą. O skali tego wydarzenia świadczą poniższe liczby:

  • Powierzchnia przestrzeni wystawienniczej: 35 000m2
  • Liczba wystawców: 500
  • Liczba odwiedzających: 35 000
  • Liczba zagranicznych odwiedzających: 1000 z 30 krajów

Delegacja RSP nawiązuje kontakty i promuje naszą firmę. Mamy też możliwość zaprezentowania próbek naszych produktów, dzięki czemu odwiedzający mają okazję osobiście sprawdzić ich wysoką jakość. Atmosfera tego wydarzenia, pełna profesjonalizmu jak również życzliwości, sprawia, że z pewnością wrócimy tu za rok.

 

Nasza strona ruszyła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, gdzie znajdą Państwo informacje o RSP, o naszych produktach i surowcach, a także wspaniałych ludziach, którzy tworzą nasz zespół. Polecamy w szczególności sekcję Aktualności, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać krótkie relacje z naszych działań oraz ciekawostki ze świata recyklingu.

Natomiast w zakładce Oferty pracy wszyscy zainteresowani dołączeniem do nas znajdą aktualne oferty zatrudnienia. Nasza firma zorientowana jest na ochronę środowiska i zdeterminowana nadal dynamicznie się rozwijać - razem zadbajmy o naszą planetę!

 

Ziemia nigdy nie oddaje bez procentu tego, co otrzymała.

Marcus Tullius Cicero